Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    22 822 00 32

Lektorzy

Nasz największy potencjał stanowi zespół profesjonalnych nauczycieli języków obcych. Pragnąc utrzymać najwyższe standardy nauczania, współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi lektorami, posiadającymi duże doświadczenie w nauczaniu języków.
Pasja nauczania

Zaangażowanie w przekazywanie wiedzy oraz entuzjazm i energia, u których źródła leży zamiłowanie zarówno do nauczania jak i do języka. Lektorzy WSC są przy tym konsekwentni i wymagający, dzięki czemu kursanci szybko widzą efekty swojej nauki.

Wysokie kwalifikacje

Profesjonalizm z rzetelnym wykształceniem i certyfikatami. Współpracujemy z absolwentami wydziałów filologicznych i kolegiów językowych oraz z native speakerami, których umiejętności potwierdzone są dyplomami, takimi jak, TEFL, CELTA i DELTA.

Duże doświadczenie

Doświadczenie w nauczaniu indywidualnym i grupowym, zarówno języka ogólnego, jak i języka biznesu. Umiejętnie zarządzają lekcją, stosują odpowiednie techniki nauczania w zależności od potrzeb i oczekiwań, a także efektywnie motywują do nauki.

Specjalistyczna wiedza

Fachowa wiedza zdobyta w ramach drugiego fakultetu bądź kariery zawodowej, czyni naszych wykładowców nie tylko profesjonalnymi nauczycielami, ale także świetnymi znawcami różnorodnych branży.

Nieustająca chęć rozwoju

Stała praca nad podwyższaniem swoich kwalifikacji. Współpracujący z nami lektorzy uczestniczą w warsztatach i konferencjach metodycznych organizowanych przez WSC, jak i wiodące wydawnictwa naukowe.

Wybieramy najlepszych lektorów

Dysponujemy bazą 1100 lektorów – zarówno absolwentów wydziałów filologii i kolegiów językowych, jak i Native Speakers z kwalifikacjami typu TEFL (Certificate of Teaching English as a Foreign Language), CELTA (Certificate of English Language Teaching to Adults), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults).

W zależności od potrzeb danego szkolenia, lektorów do projektu wybieramy posługując się naszym systemem Teacher Database Manager. Pozwala on wyłonić takich wykładowców, którzy poza specjalistyczną wiedzą, potrzebną podczas kursu, posiadają cechy osobowości odpowiadające potrzebom słuchaczy, dzięki czemu nasi kursanci szybciej i skuteczniej nabywają kolejnych umiejętności językowych.

Praca wszystkich lektorów jest na bieżąco nadzorowana metodycznie przez Dyrektora ds. Nauczania oraz współpracujących z nim metodyków.