indywidualne kid

Kursy indywidualne

Dostosowane do jednostkowych potrzeb dzieci i młodzieży.
Zajęcia organizowane są tak, aby nauka języka obcego była jak najbardziej skuteczna. Kurs stworzony jest dla każdego, komu zależy na efektywnym rozwijaniu umiejętności językowych i spersonalizowanym trybie nauki.
 

Gwarancja sukcesu W naszej szkole, z dojazdem lektora lub przez Internet.

ind1
Podchodzimy indywidualnie

Dostosowujemy naukę do indywidualnych potrzeb kursanta, aby we własnym tempie poszerzał znajomość języka i nabierał pewności w używaniu go.

ind2
Stawiamy na efektywność i współpracę

Sekret efektywności naszych zajęć indywidualnych tkwi w metodzie nauczania i materialach, a także wynika ze współpracy z rodzicem lub kursantem: lektor analizuje potrzeby i oczekiwania i dostosowuje do nich program nauczania.

ind3
Ty wybierasz czas i miejsce zajęć

Uczymy tam, gdzie chcesz i jak często chcesz. Wybierasz miejsce i godzinę, a nasz lektor przyjeżdża do Ciebie, aby przekazać Ci niezbędną porcję wiedzy.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi lektorami.

Zapewniamy profesjonalną kadrę, specjalnie przygotowaną do pracy z dziećmi.

Oferta

Dla dzieci od lat 3

Aby powoli i poprzez zabawę, ale systematycznie przyswajały język obcy, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będą uczyły się kolejnych zagadnień.

Dla młodzieży

W celu poszerzenia wiedzy z języka obcego i przełamania bariery językowej. Dla dobrych ocen na świadectwie. Aby sprawniej przygotować się do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego oraz zdobycia certyfikatu językowego.

Szczegóły

  • Zajęcia jeden, dwa lub więcej razy w tygodniu.
  • Czas trwania: 135 min, 90 min lub mniej – w zależności od potrzeb.
  • Spersonalizowany zakres i forma zajęć.
  • Cena ustalana indywidualnie.

Nauka języka

idea

Nasze zajęcia to zanurzenie w świat anglojęzyczny. Dzięki stworzeniu środowiska, w którym uczeń nieustannie używa języka obcego, szybko pokonuje on barierę komunikacyjną i rozwija płynność mówienia.

Nasze kursy to także stałe poszerzanie słownictwa i wykorzystywanie struktur gramatycznych w praktyce, dzięki czemu kursanci mówią płynnie i poprawnie.

Uczymy skutecznie

Stosujemy metody angażujące wszystkie zmysły, co sprawia, że uczenie jest ciekawe i bardziej efektywne.