kidsclassroom

Akademia Malucha

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów klas 0 – 3.
Akademia Malucha to nauka poprzez zabawę, piosenki, rymowanki i opowieści w kolorowym świecie najmłodszych. Dzięki naszym zajęciom dzieci uwrażliwiają się na język obcy oraz budują solidne podstawy do dalszego rozwoju umiejętności językowych.
 

Gwarancja sukcesu Nasze kursy językowe prowadzą do sukcesu i rozwoju Twojego dziecka.

classroom
Tworzymy przyjacielską atmosferę

Na każdych zajęciach panuje radosna atmosfera, dzięki której dzieci czują się bezpiecznie i swobodnie poznają nowy język. Klimat zajęć pozwala na wydobycie olbrzymiego potencjału najmłodszych uczniów do nauki wymowy, intonacji, oraz rozwoju znajomości słownictwa i gramatyki.

classroom2
Rozwijamy świadomość językową

Poprzez zaangażowanie dzieci w gry i zabawy językowe – wyliczanki, rymowanki, piosenki i historyjki – stopniowo kształtujemy wrażliwość dziecka na język obcy, co stanowi mocny fundament do przyszłej nauki.

classroom kid
Budujemy motywację

Nasi lektorzy rozbudzają zainteresowanie dzieci językiem obcym, a także systematycznie doceniają ich wysiłek i udział na zajęciach. W ten sposób rozwijają w dziecku motywację, która jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu w nauce języka.

Współpracujemy tylko z wykwalifikowanymi lektorami.

Zajęcia prowadzą lektorzy, którzy rozbudzają wyobraźnię dzieci i inspirują je do poznawania języka obcego.

Wykorzystujemy metodę dramy

Dzięki niej najmłodsi uczniowie doświadczają języka obcego na zajęciach, angażując się w inscenizacje i przedstawienia.

Stosujemy technikę "storytelling"

Uczymy poprzez włączanie dzieci w opowiadanie historii z wykorzystaniem pacynki.

Wprowadzamy elementy CLIL

Integrujemy naukę języka i poszerzanie wiedzy o świecie najmłodszych podczas warsztatów.

Uczymy przez zabawę i ruch

Wykorzystujemy aktywność i naturalne zachowanie każdego dziecka.

Angażujemy zmysły

Dzieci poznają język obcy przez zmysł wzroku, słuchu, dotyku i smaku. Nauka staje się bardziej efektywna i ciekawsza.

Dbamy o całościowy rozwój dziecka

Uwrażliwiamy dzieci na język obcy, jednocześnie dbając o ich rozwój emocjonalny, społeczny i fizyczny.

Jak uczymy

Komfortowe warunki pracy

Zapewniamy wysokiej klasy infrastrukturę oraz profesjonalną kadrę, specjalnie przygotowaną do pracy z dziećmi.

 
Stała troska o postępy

Systematycznie sprawdzamy wiedzę dzieci, dzięki czemu możemy zagwarantować postępy. Gwarantujemy regularny kontakt z rodzicami.

 
Wykorzystujemy predyspozycje dzieci

Bierzemy pod uwagę rozwój emocjonalny, fizyczny i społeczny dziecka. Wykorzystujemy naturalne zdolności dziecka do szybkiej nauki języków obcych.

Oferta

Lekcje angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów klas 0 – 3. Przyjazne i skuteczne przygotowanie do egzaminów YLE Starters dla uczniów szkół podstawowych.


  • 3 – 5 osób w jednej grupie. Możliwe są też zajęcia indywidualne.
  • Przydział do grupy uzależniony od wieku i poziomu językowego dziecka.
  • Zajęcia odbywają się na ul. Włodarzewskiej 55.
  • Cena obejmuje lekcje grupowe 30 spotkań (2×30 minut tygodniowo).

Nauka języka

idea

Tylko do okresu dorastania dziecko, przy intensywnym kontakcie z językiem obcym, jest w stanie opanować wymowę na poziomie native spaeakera. Nauka języka obcego wpływa też korzystnie na naukę języka ojczystego.

Dlatego dzieci to prawdziwi geniusze w nauce języków obcych: nigdy później nauka języków nie przychodzi tak łatwo. Dzieci są obywatelami świata. Potrafią odróżniać wszystkie dźwięki dowolnego języka, niezależnie od kraju, w którym jesteśmy i w jakim języku mówimy. Warunkiem szybkiej nauki języka u dzieci jest stały, intensywny kontakt z językiem.

Cennik

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji dotyczącej cen.

Dla wszystkich

Bezpłatna diagnoza stylu uczenia się

Każdy z nas przyswaja wiedzę na różne sposoby. By się nauczyć i odebrać bodźce z otaczającego nas świata wykorzystujemy wszystkie dostępne nam zmysły. Najczęściej jednak jeden z nich jest dominujący. Chcesz się dowiedzieć który? Już dziś umów się na bezpłatną diagnozę Twojego stylu uczenia się! Otrzymasz również unikatowy poradnik WSC "Język w Twoim stylu".

 
Materiały dydaktyczne gratis

W zależności od rodzaju wybranego kursu – podręcznik wiodący lub dostęp do platformy on-line gratis.

 
Bezpłatna lekcja próbna

Podczas bezpłatnej lekcji próbnej poznasz naszych profesjonalnych lektorów, nowoczesne metody nauczania oraz autorskie systemy motywacyjne. Nie czekaj. Umów się już teraz!


Akademia Rodzica

Akademia Rodzica to cykl spotkań, kierowanych do rodziców naszych młodych uczniów.

Celem tych warsztatów jest wyposażenie rodziców w umiejętności, dzięki którym będą mogli wspierać swoje pociechy – młodsze i starsze – w nauce języka obcego. Wiemy jak istotne w nabywaniu języka jest tworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi świadomości językowej – nie tylko podczas zajęć lekcyjnych, ale także w środowisku domowym, które jest dziecku najbliższe. Dlatego też, podczas warsztatów pokazujemy rodzicom strategie i techniki, dzięki którym będą skuteczniej pomagać dziecku w nauce języka obcego. Ponadto, wiedza i ćwiczenia przekazane podczas zajęć pozwolą uczestnikom na rozwijanie naturalnych zdolności i podniesienie intelektualnego potencjału dziecka. W szczególności, w ramach Akademii Rodzica zapoznajemy rodziców, między innymi, z mechanizmami działania mózgu w zakresie funkcji poznawczych, uświadamiamy przyczyny trudności w nauce dziecka, a także zapoznajemy z metodami uruchamiającymi myślenie twórcze.

Nasi lektorzy kochają pracę z dziećmi

Sekret efektywności naszych kursów językowych dla dzieci tkwi w wykorzystywaniu najskuteczniejszych metod skierowanych specjalnie do najmłodszych uczniów oraz w lektorach, którzy kochają pracę z dziećmi i dostosowują ją do ich indywidualnych potrzeb.